PRODEJ HUTNÍHO MATERIÁLU

Prodej hutního materiálu je určen širokému spektru zákazníků od stavebních, obchodních, výrobních společností, až po drobné odběratele. Pro potřeby Vaší stavby, rekonstrukce, výroby či jiné činnosti nabízíme prodej hutního materiálu za velmi výhodné ceny.

Naše firma ALFEX INDUSTRY s.r.o nabízí např. závitové, svařovací, hladké i pozinkované trubky, střešní plechy, nebo dráty. V našem širokém sortimentu naleznete i jekly, betonářskou ocel, rohože do betonu, svařované trubky, plechy, dále pak kari sítě do betonu, nejrůznější profilovou ocel průřezu T, I, IPE, HEB, HEA nebo L. Do našeho prodávaného hutnického sortimentu patří i trubky, plechy, trapézové a sandwichové plechy, barevné kovy, ohýbané profily, podlahové rošty a mnoho dalšího hutního materiálu.

Prodej hutního materiálu zajišťuje pro výrobní, obchodní a stavební společnosti, a nabízí také maloobchodní prodej hutních materiálů soukromým subjektům. Pokud hledáte kvalitní hutní materiál od prověřeného dodavatele, kontaktujte naší firmu ALFEX INDUSTRY s.r.o.

DŮVODY PROČ K NÁM
ZNALOST TRHU
REFERENCE
SOLIDNÍ JEDNÁNÍ
ZÁRUKA, SERVIS
FLEXIBILITA
SKVĚLÉ CENY
KVALITNÍ VÝROBKY
ZKUŠENNOST V OBORU

NABÍDKA SLUŽEB

LASEROVÉ ŘEZÁNÍ
VYSEKÁVÁNÍ MATERIÁLŮ
OHÝBÁNÍ PLOCHÝCH MATERIÁLŮ
ZAKRUŽOVÁNÍ PLECHŮ A PROFILŮ
SVAŘOVÁNÍ MIG,TIG
SVAŘOVÁNÍ TAVNOU ELEKTRODOU
KOVOVÝROBA
TŘÍSKOVÉ OBRÁBĚNÍ
PÍSKOVÁNÍ
PRODEJ HUTNÍHO MATERIÁLU

Log In

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?